Topvet Balzám Na Tlapky 100 Ml

Topvet Balzám na tlapky 100 ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Chovatelské potřeby
Dodavatel:Topvet
Cena:99.00 Kč
Topvet Balzám na tlapky 100 ml 4 (80%) 28 hodnocení

Balzám na tlapky, ochranný a regenerační balzám na tlapky. Veterinární přípravek pro psy Balzám na tlapky je účinným prostředkem k preventivnímu ošetření kůže tlapek i k ošetření narušené kůže. Balzám na tlapky vykazuje místní ochranný účinek proti nepříznivým vlivům prostředí, zejména proti vlivu soli, posypových materiálů, dráždivých látek uvolňujících se z asfaltových povrchů chodníků a vozovek, nadměrné vlhkosti, prachu, bláta, cizorodých látek aj. Složení: Voda, Trikapryl/glycerylester kyseliny kaprinové, Mandlový olej, Bambucké máslo, Glycerin, Cetearyl Alkohol, Dimethicon, Ethoxylovaný včelí vosk, Glyceryl Stearate, Acrylát/C10-30 Alkyl Acrylát Crosspolymer (acryl / C10-30 Alkyl Acryl Crosspolymer), Ceteareth-20, Mléčnan sodný, PCA Soda, Glycin, Ovocný cukr, Močovina, Vitamín B3, Benzoát (Benzoan) sodný, Kyselina mléčná, Vitamin E, Pentylen Glycol, Propylen Glycol, Hydrolyzovaný Elastin, Parfém, Triethanolamin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Linalool, Limonen.Návod k použití: naneste v dostatečném množství na kůži tlapek. Důkladně vmasírujte do polštářků i do kůže mezi prsty.Upozornění: používejte dle návodu k použití! Neaplikujte na sliznice! Pouze pro zvířata!Skladování: skladujte při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním světlem. Chraňte před dětmi a nepoučenými osobami!Výrobce a držitel rozhodnutí o schválení:MVDr. Jiří Pantůček – Topvet, Vodova 40, 612 00, Brno


  • Topvet Omega-3 olej 200 ml
    Topvet Omega-3 olej 200 ml

    Omega-3 olej - za studena lisovaný rostlinný olej, zdroj esenciálních mastných kyselin.O níže uvedených surovinách je historicky známo a..

    299.00 KčVybavení pro: Ostatní pomůcky pro psy V sekci hobby | chovatelské potřeby | pro psy je možné objevit topvet balzám na tlapky 100 ml!
© 2021 Kontakt