TOPVET Čistič Očního Okolí 50ml

TOPVET Čistič očního okolí 50ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Chovatelské potřeby
Dodavatel:Topvet
Cena:169.00 Kč
TOPVET Čistič očního okolí 50ml 5 (100%) 27 hodnocení

Čistič očního okolí pro psy, k důkladnému vyčistění znečistěného očního okolí, pro zdravé oči. Veterinární přípravek pro psy. Originální receptura vyvinutá na základě nejnovějších poznatků moderní fytofarmacie.Čistič očního okolí Topvet je určen k důkladnému vyčistění znečistěného očního okolí. Důležité, a to nejen z estetického hlediska, je pravidelné, nejlépe každodenní, čištění očního okolí od usazených nečistot. Bylinný koncentrát má pozitivní účinky pro zdraví očí a očního okolí.Návod k použití: pomocí tampónku namočeného v kapkách šetrně odstraňte usazeniny a nečistotu z okolí očí. Přípravek nedráždí oční sliznici, naopak ji uklidňuje a regeneruje.Složení: voda, Světlík lékařský, Chrpa modrá, Heřmánek pravý, Měsíček lékařský, Kyselina boritá, Phenyl Mercuric acidUpozornění: používejte dle návodu k použití. Pouze pro zvířata. Doporučujeme vždy konzultovat zdravotní stav zvířete s veterinárním lékařem.Skladování: skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.Doba použitelnosti: 30 měsíců od data výrobyVýrobce a držitel rozhodnutí o schválení:MVDr. Jiří Pantůček, Brno, Vodova 40, 61200, Česká republika


 • Topvet sirup Beta glucan 200 ml
  Topvet sirup Beta glucan 200 ml

  Beta-Glucan sirup - podpora imunitního systému.Betaglukany jsou polysacharidy získávané z živé hlívy ústřičné. Betaglukany jsou..

  199.00 Kč
 • Topvet sirup Močopohlavní aparát 200 ml
  Topvet sirup Močopohlavní aparát 200 ml

  Veterinární přípravek pro psy Močopohlavní aparát, při akutních i chronických zánětech.O níže uvedených surovinách je historicky..

  199.00 KčVybavení pro: Ostatní pomůcky pro psy V sekci hobby | chovatelské potřeby | pro psy je možné objevit topvet Čistič očního okolí 50ml!
© 2021 Kontakt