Set pro výrobu mozaik Djeco Pearls

Set Pro Výrobu Mozaik Djeco Pearls

Set pro výrobu mozaik Djeco Pearls

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Pro děti
Dodavatel:Djeco
Cena:419 Kč
Set pro výrobu mozaik Djeco Pearls 4,75 (95%) 24 hodnocení

Barevné kombinace, které si děti získají na první pohled a sada lesklých perleťových korálků k dozdobení. Modelovací hmota vytvoří pevný, ale tvárný podklad k dekorování dle fantazie.

Hra je ideální na cesty, či kamkoliv, kde vaše ratolesti potřebujete na delší dobu zabavit. Navíc zdokonaluje jejich jemnou motoriku ruky.

Rozměry balení: 29,5 x 23 x 3 cm - Délka: 23 cm - Šířka: 3 cm - Výška: 29.5 cm - Váha: 180 g - Typ: Unisex - Materiál: Karton - Doporučený věk: 3 - 5


 • Dětské puzzle Djeco Observation Rallye
  Dětské puzzle Djeco Observation Rallye

  Puzzle přinášejí zábavu nejen pro děti, ale i dospělé. Sestavte si vlastní závod formule. Po složení celého obrázku navíc můžete..

  349 Kč
 • Dětské puzzle Djeco Giga Farma Honoré
  Dětské puzzle Djeco Giga Farma Honoré

  Puzzle patří mezi klasiky zábavy pro děti i dospělé. Tenhle kousek je ale jedinečný tvarem i nápadem. Šest zvířátek různé obtížnosti..

  469 Kč
 • Dětské puzzle Djeco Skřítci
  Dětské puzzle Djeco Skřítci

  Puzzle přinášejí zábavu nejen pro děti, ale i dospělé. Okouzlující motiv lesních skřítků po složení skvěle poslouží i jako..

  379 Kč
 • Dětské hmatové puzzle Djeco Farma
  Dětské hmatové puzzle Djeco Farma

  Puzzle patří mezi klasiky zábavy pro děti i dospělé. Tento kousek je ale jedinečný tvarem i myšlenkou. Jednotlivé dílky navozují dojem..

  469 KčVybavení pro: Dětské hračky V sekci kategorie | pro děti | hry a hračky je možné objevit set pro výrobu mozaik djeco pearls!
© 2021 Kontakt