Dřevěné dětské maňáskové divadlo Dekornik Classic Retro

Dřevěné Dětské Maňáskové Divadlo Dekornik Classic Retro

Dřevěné dětské maňáskové divadlo Dekornik Classic Retro

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Pro děti
Dodavatel:Dekornik
Cena:4399 Kč
Dřevěné dětské maňáskové divadlo Dekornik Classic Retro 5 (100%) 24 hodnocení

Značka Dekornik přichází s velmi kreativními dekoracemi a hračkami, které budou rozvíjet kreativitu těch nejmenších. Zároveň jde o skvělý způsob, jak děti zabavit. Jen si představte, jak dětský pokoj s tímto kouskem ožije. Díky maňáskovému divadlu navíc můžete s dětmi strávit krásně prožité odpoledne plné smíchu a radosti ♥ - Šířka: 80 cm - Výška: 135 cm - Vyžaduje montáž: Ano - Typ: Unisex - Specifický materiál: Překližka - Materiál: Dřevo - Doporučený věk: 3 - 5


 • Fotbálek Legler
  Fotbálek Legler

  Hračky Legler podporují dětskou fantazii, smysl pro detail i vývoj motoriky. Přenáší je do světa, kde nic není nemožné, kde si mohou plnit..

  1589 Kč
 • Dřevěné sudoku Legler
  Dřevěné sudoku Legler

  S hračkami Legler nepřichází jen hodiny zábavy. Provází je především rozvoj motorických a poznávacích dovedností vašich..

  739 Kč
 • Dětská dřevěná vkládačka Legler Jungle
  Dětská dřevěná vkládačka Legler Jungle

  Rozvíjejte dovednosti svých malých lásek zábavnou formou ♥ S dřevěnou vkládačkou si užijí moře legrace a probudí v nich zvídavost i..

  449 KčVybavení pro: Dětské hračky V sekci kategorie | pro děti | hry a hračky je možné objevit dřevěné dětské maňáskové divadlo dekornik classic retro!
© 2021 Kontakt