Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Prodej a montáž TV antén a satelitů, opravy společných antén STA a rozvodů DVB-T, FreeSAT a UPC internet, SkyLink. Dále provádíme montáž a instalace rozvodů, počítačových sítí, opravy PC a notebooků


Vážení, vzheldem k tomu, že již v lisopadu začne vypínání multiplexů DVB-T je zapotřebí věnovat pozornost teké společným anténám. Vzhledem k tomu, že se vyúžívá různých způsobů zapojení společné antény, je nutné toto prověřit, zda současná technologie umožní příjem DVB-T2 nebo bude nutné STA upravit tak, aby byl příjem DVB-T2 možný.


Provádíme měření a úpravy STA pro příjem DVB-T2

602807034

 

WE SPEAK ENGLISH !

AKCE - na zboží FreeSAT je poštovné ZDARMA - AKCE


FreeSAT - montáž ZDARMA !!!
instalace - montáže - opravy
 
společné televizní antény DVB - T a rozvody
opravy satelitních přijímačů
autorizovaný prodej UPC Internet
autorizovaný prodej a servis freeSAT TV
opravy PC, notebooků, počítačové sítě               


          Vítejte na našich webových stránkách. Již od roku 1990 se zabýváme prodejem a instalací veškeré techniky pro televizní a satelitní příjem. Zároveň provádíme instalace a servis společných televizních antén STA a zabýváme se jejich úpravou pro příjem digitálního signálu DVBT.
Zde můžete využít i služeb našeho internetového obchodu. Objednané zboží obdržíte poštou na dobírku až domů. Pokud nás budete chtít navštívit, je to možné na naší kamenné prodejně, kde si můžete zboží prohlédnout, případně vyzvednout bez placení poštovného.
Zaregistrujte se a získejte výhody a informace navíc.


Pokud budete chtít poradit ohledně konkrétního použití zboží, případně jednotlivých komponent, neváhejte se na nás obrátit telefonicky nebo e-mailem. 
   
          Děkujeme.


KATEGORIE
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Ondřej May ELEKTROSAT, Lesnická 1215/7, 15000 Praha 5

JavaScript musí být povolen