Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Eurosport a Euro 2012 - satelitní programy ve společné anténě STA !!!

14.06.2012

            Vážení, jistě víte že bude možné sledovat Euro 2012 na satelitním programu Eurosport. Rádi bychm Vás seznámili s možností příjmu tohoto programu ve společné anténě neboli STA. Pokud je ve vašm domě správně fungující společná anténa, je možné příjem programu Eurosport do této společné antény zavést. 


            Do stanice příjde nainstolavat měnič satelitní frekvence se zdrojem. Signál bude přiveden ze satelitní antény, která příjde umístit na stožár společné antény. Nastavení měniče se provádí pomocí programátoru a PC. Příjem tedy bude umožněn všem nájemníkům v domě. Program si naladí na novém TV přijímači nebo settopboxu jako další multiplex progarmů. Bude tedy moct pohodlně přepínat mezi programy klasickými a satelitními. Satelitních přijímačů a dalších dálkových ovladačů nebude potřeba.


            V současné době je možné zároveň s programem Erusoprt také možné přijímat tyto další programy EuroNews, VOX, RTL Aus.,  RTL2 Aus. To znamená že bude možné přijímat dalších 5 progarmů. Odhad ceny instalace pro tento další multiplex programů je cca 25tis Kč bez DPH. Záleží na tipu a stavu společné antény.


KATEGORIE
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Ondřej May ELEKTROSAT, Lesnická 1215/7, 15000 Praha 5

JavaScript musí být povolen